Remington - žehlička na vlasy

Jedna z vedoucích značek v oblasti péče o vlasy, stříhání a vlasového stylingu. Její výrobky jsou inspirované spoluprací s předními vlasovými specialisty a nejnovějšími módními trendy. Pokud chcete vsadit na jistotu, Remington je pro vás ta pravá volba.

REMINGTON S9950 - Shine Therapy Straightener

Tato žehlička přináší převratnou technologii, která poskytuje vlasům maximální péči a zanechává je hladké, lesklé a do hloubky vyživené. V keramické žehlící ploše je napuštěna vitamínová emulze(avokádový olej s vitamínem A, E a D), která se teplem uvolňuje do vlasů. Nechybí ani digitální nastavení teploty, zahřátí do 30 sekund, zámek teploty a automatické vypnutí po uplynutí 60 minut.

REMINGTON S 6500 - Sleek & Curl Straightener

Tato velmi úzká žehlička s oblými hranami vám umožní vytvořit až 6 různých stylů účesu. Ať už se rozhodnete pro absolutně rovné vlasy nebo se vám zachce romantických loken. Součástí balení je i DVD, které podrobně popisuje, jak zvoleného tvaru vlasů dosáhnout. Žehlící plochy jsou vyrobené z vylepšeného keramického materiálu pro dvakrát hladší skluz a třikrát trvalejší styling. „Ranní nestíhače“ jistě potěší zahřátí již při 15 sekundách. K žehličce dostanete i tepluvzdorné pouzdro.

REMINGTON S 2044 - Style Therapy LCD Slim Protect&Straight teflonová žehlička na vlasy

Hlavním lákadlem této luxusní žehličky je unikátní teflonový povrch žehlících ploch, který zajišťuje dvojitou ochranu, nechává vlasy třikrát silnější a poskytuje vynikající narovnání a lesk vlasů. Samozřejmostí je LCD displej, zahřátí za 15 sekund, otočný kabel, nastavení teploty od 150°C do 230°C a žárovzdorné pouzdro.

Jídelní stoly

Rady a informace o jídelních stolech.

Prodlužování vlasů

Internetový obchod s vlasy k prodloužení.

Dárky pro děti

Levné dárky pro děti k Vánocům.

Vánoční dárky

Zajímavé tipy na vánoční dárky.

Vestavné ledničky

Vyberte si spotřebiče do domácnosti.